bir-yasamda-fark-yaratin

BİR YAŞAMDA FARK YARATIN

Suya düşen bir damla, giderek bütün yüzeye yayılır. Suyun her zerresi, bir an gelir o damlayla buluşur. Eğitimli bir bireyin topluma olan katkısı da buna benzer. Alınan eğitim toplumun ihtiyaçlarıyla bir noktada kesişir, o ihtiyaca bir cevap olur. Bütün toplumlarda ailenin temel direği olarak görünen kadının rolü ve o rolün etkileri ise suya düşen bir damla gibi giderek bütün topluma yayılır. Kadın eğitimliyse toplum da eğitilir, kadın donanımlı olduğu ölçüde toplum da donanır. Kadının hem bireysel olarak kendi yaşamı hem de toplum hayatına olan katkısı için eğitimin olmazsa olmaz bir gereklilik olduğunu düşünen İnci Bankoğlu, kendi adını taşıyan eğitim ve kültür vakfını da bu amaçla kurdu. Vakıf elini uzattığı her bir genç kızın, hem kendi yaşamına hem de Türkiye'nin geleceğine sahip çıkabilecek aydınlık bir birey olmasını ve bu konuda duyarlılık gösterenler için de bir mecra oluşturabilmeyi hedefliyor.


Bağışçımız Olun


Yüksek öğrenime devam eden kız çocuklarımızın hayallerini geliştirmek için siz de aşağıdaki farklı bağış yöntemlerimizle bize destek verin


Burs Bağışı


İhtiyaçlı olan Kız öğrencilerimizin eğitimlerine katkıda bulunabilmek, tamamen hayırsever, gönüllü halkımızın destekleri ile gerçekleştirmektedir. Burs bağışı için 4449157 numaralı telefonumuzu arayarak veya info@ibev.org.tr eposta adresimize eposta göndererek iletişime geçebilirsiniz.


Özel Gün Bağışları


Özel günlerinde, sevdiklerinize hediye sunarken, eğitim hayatını devam ettirmek için burs ihtiyacı olan kız öğrencilerimize katkıda bulunarak onlara destek olabilirsiniz. Özel gün bağışı için 4449157 numaralı telefonumuzu arayarak veya info@ibev.org.tr eposta adresimize eposta göndererek iletişime geçebilirsiniz.


Çelenk Bağışı


Yakınlarınızın kaybında aşağıdaki çelenk servislerimizi arayarak kız öğrencilerimizin eğitimlerine destek verebilirsiniz. Çelenk bağışı için 4449157 numaralı telefonumuzu arayarak veya info@ibev.org.tr eposta adresimize eposta göndererek iletişime geçebilirsiniz.


Ayni Bağış


Vakfımızın burs projelerine havale / EFT yoluyla katkıda bulunabilirsiniz. Ayni bağış için 4449157 numaralı telefonumuzu arayarak veya info@ibev.org.tr eposta adresimize eposta göndererek iletişime geçebilirsiniz.


Gönüllülük ve Üyelik


Gönüllü ve öğrenci isterse, iletişim kurmalarına aracı olarak, onların eğitim hayatlarında manevi destek almalarını ve yön kazanmalarını sağlamaktadır. Gönüllülük ve üyelik için 4449157 numaralı telefonumuzu arayarak veya info@ibev.org.tr eposta adresimize eposta göndererek iletişime geçebilirsiniz.


Havale / Eft Bilgileri


Vakıfbank

Bartın Ş.B. 191 

Hesap No: 00158007303724870

İban: TR47 0001 5001 5800 7303 7248 70